Sherboutique OÜ

CARBON COCO Eesti ametlik maaletooja

LHV PANK IBAN: EE957700771002622692

© 2018 CARBON COCO EESTI

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

mõned tähelepanekud CARBON COCO kasutamisel

Millele LISAKS tähelepanu pöörata?

1. Ole purki avades ettevaatlik, sest iga äkiline liigutus võib viia selleni, et kogu pulber on Sul põrandal! Hoida lastele kättesaamatus kohas.


2. Hambaid harjates on soovitav suu kinni hoida, samuti ole välja sülitamisel ettevaatlik ning tee seda rahulikult- muidu on mustad pritsmed igal pool ja võib juhtuda, et tunned end nagu Tuhkatriinu, kes vaid koristab ja koristab. 

3. CARBON COCO™’t võid kasutada nii hommikul kui ka õhtul. Hommikul kasutades on alati soovitav teha hiljem ka hambapastaga pesu, kuid õhtul pole see nii oluline, sest kuna kogu kraam on looduslik ja kui jätta CARBON COCO™ ööseks veel mõjuma, on see vaid positiivne ning kasulik Sinu hammastele.


4. Kuna iga inimese hambad on erinevad, võivad olla tulemused samuti erinevad. Kui Sa oma hammastel peale esimest korda muutust ei tähelda, ära heida meelt ning ära arva, et CARBON COCO™ ei toimi! Jätka selle kasutamist ning küll Sa peagi märkad- muutused on imelised ning seda märkavad ka Sinu pere ja sõbrad!

5. Kui soovid oma tulemustest teada anda ka teistele, kasuta sotsiaalmeedias kindlasti ka #carboncocoeesti või @carboncocoeesti.