Sherboutique OÜ

CARBON COCO Eesti ametlik maaletooja

LHV PANK IBAN: EE957700771002622692

© 2018 CARBON COCO EESTI

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Kas CARBON COCO kahjustab minu hambaid?

Ei, kindlasti mitte! CARBON COCO on 100% looduslik, ei sisalda kemikaale ega riku Sinu hambaemaili.​ On täiesti ohutu Sulle kui ka Sinu hammastele.

 

 

Kui tihti seda kasutada võin?

Kasvõi iga päev! Sellega võib lausa asendada igapäevase hambapasta, sest pulber puhastab Sinu hambad põhjalikult ning hoolitseb Sinu suuhügieeni eest täielikult.

 

 

Kuidas CARBON COCO't kasutada?

1. Enne kasutama asumist, tee esimene "enne-pärast" pilt. Seejärel asu "asja" kallale.
2. Alustuseks kasta kergelt märg hambahari CARBON COCO musta pulbri sisse. Piisab väga vähesest kogusest, seega üleliigne raputa kergelt purki tagasi;
3. harja hambaid õrnalt ringjate liigutustega kuskil 2 minutit;
4. sülita ettevaatlikult suus olev sisu kraanikaussi, loputa hoolikalt ning seejärel pese kergelt hambad oma tavalise hambapastaga või lihtsalt niiske hambaharjaga üle, sest kohati on CARBON COCO’t raske välja loputada. Hambapesu pikkus võib olla max 15 sekundit, see on piisav, sest kogu puhastustöö on CARBON COCO juba ära teinud ning hambapastaga järelpesu on vaid selleks, et eemaldada liigne must pulber hammastelt;
5. seejärel tee uus pilt "enne-pärast" pildi jaoks.
6. ning viimaks jaga oma kasutuskogemust sotsiaalmeedias kasutades selleks #carboncocoeesti või @carboncocoeesti.

 

 

Kas lapsed võivad seda kasutada?

Jah, CARBON COCO on täiesti ohutu igas vanuses lastele. Küll aga tuleb hoida silm peal kasutades  CARBON COCO't purgil, et terve elamine musta pulbrit täis hiljem ei oleks. Teate ju küll neid lapsi :)

 

 

Kui mul on tundlikud hambad ja/või igemed, kas siis võib CARBON COCO't kasutada?

Jah, see on lausa soovitatav! CARBON COCO ei ärrita, vaid tänu oma koostisosadele tugevdab Sinu igemeid, eemaldab suust toksiine, imeb endase raskemetallid ja taastab mineraalainete taseme. Tundlike hammaste ja/või igemete puhul soovitame kasuta lisaks CARBON COCO'le ka pehmet (Soft) hambaharja. 

 

 

Kas breketitega võib CARBON COCO't kasutada?

Kasutada võib ning soovitame jätkata CARBON COCO kasutamist ka peale breketite eemaldamist. Nii on kogu hambapind ühtlase tooniga.

 

 

Kas rasedad ja imetavad emad võivad seda kasutada?

Jah, CARBON COCO on 100% looduslik ja sisaldab vaid orgaanilisi koostisosasid, mis ei kahjusta ei Sind ega ka Sinu last imetamisel.

 

 

Kui kiiresti on tulemust näha?

Iga inimene on erinev, aga enamik CARBON COCO kasutajaid näevad tulemust juba peale esimest kasutuskorda. CARBON COCO töötab eriti tõhusalt tugevate plekkide puhul, mis on hammastele tekkinud toidu, joogi ja tubakasuitsu tõttu. CARBON COCO on parim alternatiiv keemilistele hammastevalgendajatele, mis rikuvad hambaemaili ja muudavad Su hambad tundlikuks. Kui kohe peale esimest kasutuskorda muutusi ei näe, jätka selle kasutust ikkagi ja usu meid, tulemused on peagi näha! Kindlasti märkavad seda Sinu sõbrad ja pere!

 

 

Kas CARBON COCO rikub hambaemaili?

Ei, see tugevdab just hambaemaili, vähendab infektsioone ja põletikke, kaitseb bakterite eest ning tugevdab immuunsussüsteemi.

 

 

Kas CARBON COCO'ga võib teha tuntud "Oil Pullingut"?

Jah, see on selle jaoks ideaalne! Selleks lisa üks supilusikatäis kookosrasva 1/4 supilusikale CARBON COCO'le. Keeruta suus 10-15 minutit. Loputa põhjalikult. Seda meetodit võib kasutada mitu korda nädalas.

 

 Kas CARBON COCO't võib kasutada igapäevaselt hambapastana?

Jah, näiteks võib pulbri segada kookosrasvaga, et tekiks pasta.

 

 Kas seda on katsetatud loomade peal?

EI! Me armastame loomi ja kinnitame, et CARBON COCO't ei ole katsetatud ühegi looma peal. 100% Cruelty free!
 


Kas toode sobib ka VEGANile?
Jah, sobib! CARBON COCO on 100% vegan.

 

Kas CARBON COCO määrib?

CARBON COCO jätab endast mustad pritsmed järele, kui see näiteks pudeneb kraanikausile või mujale. Kuid tuleb väga kergesti veega maha. Seega hoia vajadusel lapp käepärast või järgi meie soovitust ja hambaid harjates hoia suu pigem kinni. 

 

Kui kauaks seda jagub?

Kui CARBON COCO't kasutada igapäevaselt kaks korda päevas, siis umbes 3ks kuuks. Aga praktika näitab, et ühest purgist jagub vähemalt terveks aastaks. Ühes CARBON COCO purgist jätkub minimaalselt 150 kasutuskorraks sõltuvalt kogusest ja kasutuskordade sagedusest. 

 

 Kuidas CARBON COCO maitseb?

CARBON COCO'l puudub spetsiifiline või häiriv maitse. Tegemist on maitsetu pulbriga, mis peaks sobima kõigile, samuti ka neile, kes on maitse või ka lõhna suhtes tundlikud.

Kas CARBON COCO on mulle ohutu?

Jah, on! CARBON COCO on hambaarstide poolt kinnitatud ja ohutu Sulle!

Toote hinnad tunduvad mulle liiga kallid. Kas tavalise hambapastaga pesta pole soodsam?
Jah, antud tooted on kallimad kui tavapärased hambapastad või mõned muud hambavalgendusefekti lubavad tooted, kuid tegelikult tuleb ühe CARBON COCO kasutuskorra hinnaks vaid 0,20€ ning toodet jätkub sõltuvalt kasutamisest väga pikaks ajaks. Lisaks on tegemist täiesti ohtu tootega, mis ei valgenda ainult Sinu hambaid, vaid hoolitseb Sinu suuhügieeni eest täielikult- tugevdab, kaotab igemete veritsuse ja tundlikkuse jne. Tavaliste hambapastade või muude valgendamisviisidega võib enda hammastele teha pigem karuteene, sest sisaldavad kahjulikke aineid, mis pikaajalise kasutamise järel mõjuvad Sinu hammastele halvasti. CARBON COCO puhul on tegemist pigem väärt investeeringuga, mille tulemusel Sinu hambad Sind hiljem kindlasti tänavad! 

Kuidas vormistada ostu?

1) Lisa sobiv toode ostukorvi ning järgi ostukorvi juhiseid.
2) Ostukorvis sisesta kindlasti ka oma tel.nr ja (Itella SmartPOST või Omniva) pakiautomaadi nimi, kuhu tellimus saata.
3) Sisesta ka sooduskood, kui on
4) ning vajuta nupul "Check out with PAYPAL".
5) Sul avaneb võimalus tasuda tellimuse eest oma PayPal'i kontoga või Pay with debit or credit card (ehk kui Sul Paypal'i kontot ei ole). Viimase variandi valikul sisesta oma kontaktandmed kui ka deebet- või krediitkaardi andmed. NB! Kaardiga maksmiseks ei pea sa omama krediitkaardi, vaid piisab kaardist, millel on krediitkaardi omadused ehk kaardil peab taga olema 
3-kohaline number.
Kui kõik vajalikud lahtrid on täidetud, vajuta nupul "Agree & Continue"

6) Pärast seda saadetakse Sulle meiliaadressile kinnitussõnum tellimusest ning asume Sinu tellimust täitma. Aitäh Sulle!

 

Mul puudub PayPali konto ning ei soovi seda ka teha.
Kas tellida on võimalik ka arve alusel?

Jah, see võimalus on olemas! Kui soovid, on võimalik CARBON COCO't tellida ka n-ö arve alusel, selleks kirjuta meile läbi kontaktvormi, saada kiri meiliaadressile: sherboutique@gmail.com või kirjuta meie Facebook'i sõnumitesse.

Kui kiire on tarneaeg ehk millal ma tellimuse kätte saan?

Kui oled meile tellimuse esitanud ning selle eest tasunud, paneme Sinu tellimuse 24h jooksul Sinu poolt valitud pakiautomaati teele ning tellimus peaks jõudma Sinuni
1-4 tööpäeva jooksul (kui tegemist on Eestisisese tarnega, välismaale saates tarne pikem). Kui tellimus on jõudnud Sinu poolt valitud pakiautomaati, tuleb Sulle SMS uksekoodiga, mille alusel saad pakiautomaadist tellimuse kätte.

 

Lisaküsimuste korral võta meiega kontaktvormi teel ühendust!