Sherboutique OÜ

CARBON COCO Eesti ametlik maaletooja

LHV PANK IBAN: EE957700771002622692

© 2018 CARBON COCO EESTI

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

Käesolev Privaatsuspoliitika annab ülevaate Sherboutique OÜ (edaspidi carboncocoest) internetipoe privaatsuse tavadest, sealhulgas teabe kogumisest, info kasutamisest, Kliendi õigustest seoses andmete kogumise ja kasutamisega. Carboncocoest jätab endale õiguse vajadusel Privaatsuspoliitikat muuta. Carboncocoest internetipoodi kasutama asudes eeldame, et Klient on Privaatsuspoliitikaga tutvunud ning nõustub sellega. 

MILLISEID ANDMEID ME KOGUME JA MIKS? 
Carboncocoest kasutab Kliendi esitatud informatsiooni ainult Kliendi ostutellimuse täitmiseks.Carboncocoest internetipood võib paluda Kliendil teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja teisi andmeid. Esitatud andmeid kasutatakse vastavalt käesolevas Privaatsuspoliitikas sätestatud tingimuste alusel.

KUIDAS ME KASUTAME KOGUTUD ANDMEID? 
Lisaks ülalmainitud personaalse informatsiooni kasutamisele, võib carboncocoest internetipood sisestatud andmeid kasutada tarbijatele huvi pakkuvate toodete ja teenuste uurimiseks, võimalike probleemide tõrkeotsinguks, kaitsmiseks pettuste ja muu kuritegeliku tegevuse eest, kasutaja kogemuse kohandamiseks, toodete või teenuste pakkumiseks. Meiega suhtlemisel võime säilitada kirjavahetuse, et selle abil täiustada tooteid, teenuseid, veebilehte või teisi avalikke eesmärke. Carboncocoest võib avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandatele osapooltele, kes osutavad carboncocoest'le teenuseid ja kes on nõus hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Carboncocoest võib avaldada teavet ka riigile, kui see tuleneb Eesti õigusest. Kolmandateks osapoolteks on carboncocoest partnerid, kelle ülesanneteks on internetipoes müüdavate kaupade tarnimine, transport, veebilehe hooldamine, sisuhaldus ning turundus. 
KASUTAJA ÕIGUSED 
Kliendil on õigus teada, milliseid isiklikke andmeid carboncocoest internetipood Kliendi kohta hoiab. Kliendil on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Kui Klient soovib oma õigusi rakendada, muuta andmeid või neid kustutada, tuleks carboncocoest internetipoega sellega seoses ühendust võtta allpool märgitud kontaktandmete kaudu.

TURVALISUS 
Carboncocoest internetipood omab vajalikke meetmeid, et kaitsta internetipoes kogutud isikuandmete terviklikkust, täpsust ja privaatsust. Carboncocoest internetipood kasutab mõistlike ettevaatusabinõusid, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Juurdepääs andmete muutmiseks ja kuvamiseks on ainult selleks volitatud isikutel. Siinkohal nõustub Klient, et carboncocoest ei ole vastutav mistahes vaheltlõigatud andmete interneti kaudu saatmisel ning käesolevaga vabastatakse meid mistahes ja kõikidest nõuetest, mis tulenevad või on seotud vaheltlõigatud andmete kasutamisest volitamata viisil.

PRIVAATSUSPOLIITIKA TINGIMUSED JA MUUDATUSED 
Kasutades carboncocoest internetipoodi nõustub Klient carboncocoest internetipoe Privaatsuspoliitikaga. Kui Klient mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, ei tohiks e-poodi kasutada. Carboncocoest jätab endale õiguse muuta käesolevat Privaatsuspoliitikat igal ajal. Klient vastutab Privaatsuspoliitika perioodilise läbivaatamise eest ning tagab, et oleks teadlik kõikidest muudatustest. Kliendi jätkuv internetipoe kasutamine näitab Kliendi nõusolekut mistahes käesoleva Privaatsuspoliitika muudatusega. 
KONTAKTANDMED 
Kui tekib küsimusi seoses Privaatsuspoliitikaga, Privaatsustingimuste rakendamisega või soovite kasutada mõnda enda õigustest, siis võtke meiega ühendust e-posti aadressil sherboutique@gmail.com

PRIVAATSUSPOLIITIKA